Jaroslav Prokeš

Jmenuji se Jaroslav Prokeš a podnikat jsem začal již v roce 2007 ve svých 12 letech. V té době jsem si neuvědomoval, že podnikám, ale zde se zrodily první zkušenosti v komunikaci s lidmi a časem jsem zjistil, že to je práce, která mě baví a naplňuje.

V osmnácti letech jsem se dostal náhodou k finančnímu poradenství a první moje myšlenka byla… „Budu pomáhat lidem a zároveň budu vydělávat peníze.“ Silná myšlenka, se kterou jsem začal podnikat v oboru financí.

První dva roky jsem se učil a poznával lidi v branži. Nemůžu říct, že se mi nedařilo. Postavil jsem dvaceti členný tým finančních poradců, se kterými jsem pracoval a motivoval je k růstu.

Bohužel, pro osobní růst jsem si zvolil špatnou poradenskou firmu. Po dvou letech jsem se tedy rozhodl, se svým klíčovým kolegou, že firmu opustíme.

Za první dva roky mojí práce mě nejvíce ovlivnil osobní kouč Jan Laibl. Kterému tímto děkuji a těším se na další spolupráci.

Kroky jsme promysleli a šli dál. Rozhodli jsme se, že práci finančních poradců chceme dělat i nadále. Rozhodili jsme sítě a vybrali jsme se nejlepší možnou cestou. Dnes už je to pěkná řádka let, za kterou jsme udělali obrovský kus práce.

V roce 2018 jsem se oženil a z více či méně vážných rodinných i osobních důvodů jsem přijal příjmení manželky. Proto můžete v souvislosti s mou osobou narazit na dokumenty či texty, kde jsem uveden jako Jaroslav Plachý.

TOP obchodník

  • 2016 – nejlepší obchodník ČR v oblasti pojištění a 2. nejlepší nováček v oblasti hypotečních úvěrů
  • 2018 – desátý nejlepší obchodník v ČR v oblasti komplexního portfolia
  • 2019 – opětovné umístění mezi TOP obchodními zástupci v ČR
  • 2020 – třetí nejlepší úvěrový obchodník v ČR
  • 2021 – třetí nejlepší úvěrový obchodník v ČR a překonání hranice 200.000.000,- ve zprostředkování hypotečních úvěrů za rok

Dnes vedu tým finančních specialistů. Díky naší odbornosti máme více času každému klientovi pomoci na velmi vysoké úrovni.

Za svůj tým dám ruku do ohně, protože jsou to odborníci, se kterými pracuji několik let a všechny jsem vychoval v oblasti finančního poradenství od základů.

Za poslední roky jsem měl v mé práci možnost potkat se s mnoha odborníky a kouči, ale nejvíce mi utkvěla práce Filipa Rulce, který pozitivně ovlivnil mojí manažerskou pozici.

Za největší dosavadní životní úspěch však považuji narození naší dcery a syna.