Filip Klos

policista ČR

Přístup a práce pana Prokeše byla výborná! Pomáhal nám se získáním hypotečního úvěru a nemůžeme si vynachválit jeho jednání s námi (se mnou a přítelkyní). Vždy za námi dojel na schůzku do domu, i když jsme bydleli trochu z ruky a věnoval nám na každé z nich tolik času, abychom vždy vše pochopili a mohli se kvalifikovaně rozhodnout.

Představil nám všechny produkty bank, jejich výhody, možné nevýhody, propočítal délku a výši splátek, konečný dluh aj. a měli jsme tak veškeré potřebné informace. Jako jeden z mála nám vysvětlil i překlenovací úvěr, pro který jsme se v konečném důsledku rozhodli. Vždy nám pomohl, i když jsme potřebovali nějakou maličkost, po telefonu, nebo odpověděl rychlou SMS zprávou, abychom udělali vše správně. Znalosti, práci, ochotný a lidský přístup bychom u pana Prokeše řadili mezi ty nejlepší ve svém oboru.

Z naší strany bychom si přáli, aby bylo více takových profesionálních hypotečních poradců a moc rádi pana Prokeše budeme doporučovat všem našim známým, kteří budou uvažovat o bankovních úvěrech. Ještě jednou moc děkujeme za jeho pomoc.